LeKi Yleisurheilun viikko- ja seurakisa II 16.6.2022 - tulokset

Kesän toiset viikkokilpailut vietettiin hieman aurinkoisessa, mutta hieman tuulisessa säässä. Lajisuorituksen teki 132 (78 + 54) urheilijaa

Ohessa kisojen tulokset.

LeKi YU:n viikkokisa 2
Lempäälän Kisa Yleisurheilu
16.06.2022

M 600m
Loppukilpailu, Tuuli: -0,3
1)   Jaakko Lehtilä                   TampPy                    1.21,19           
2)   Julius Uutela                    HKV                       1.22,43           
3)   Hannu Sjöblom                    LoimLei                   1.23,82           
4)   Lasse Kero                       TuUL                      1.39,86           


N 600m
Loppukilpailu, Tuuli: -0,2
1)   Karoliina Olli                   LoimLei                   1.40,95           
2)   Ella Haapalehto                  LempKiYU                  1.45,23           
3)   Birgit Tuomola                   LempKiYU                  1.49,83           


M Kuula
Loppukilpailu
1)   Lauri Laasala                    ToijVau                   13,07             
     12,82  12,93  13,02  13,07  13,01  12,88  

2)   Olli Juvonen                     JanJa                     11,43             
     10,67  x      11,00  x      11,43  11,18  



N Kuula
Loppukilpailu
1)   Suvi Helin                       TampPy                    13,52             
     13,29  13,52  x      x      x      13,27  

2)   Hanna-Mari Heinonen              ToijVau                   8,40              
     7,73   8,40   x      x      8,33   x      



P5 40m
1)   Viljami Kylmäniemi               Ei lisenssiä              9,97              
2)   Fabian Järnström                 LempKiYU                  10,31             
3)   Konsta Toivola                   LempKiYU                  10,38             
4)   Eemil Lehtinen                   LempKiYU                  11,03             
5)   Eevert Huttunen                  LempKiYU                  11,14             
6)   Oiva Vuorio                      LempKiYU                  11,23             
7)   Aarni Tolvanen                   LempKiYU                  11,29             
8)   Felix Rosenberg                  LempKiYU                  11,53             
9)   Niilo Honkanen                   LempKiYU                  12,07             
10)  Noa Löfroos-Hirvonen             LempKiYU                  12,08             
11)  Reino Vuori                      LempKiYU                  12,36             

Loppukilpailu erä 1, Tuuli: +1,1
1)   Viljami Kylmäniemi               Ei lisenssiä              9,97              
2)   Fabian Järnström                 LempKiYU                  10,31             
3)   Eemil Lehtinen                   LempKiYU                  11,03             
4)   Eevert Huttunen                  LempKiYU                  11,14             
5)   Reino Vuori                      LempKiYU                  12,36             

Loppukilpailu erä 2, Tuuli: +0,8
1)   Konsta Toivola                   LempKiYU                  10,38             
2)   Oiva Vuorio                      LempKiYU                  11,23             
3)   Aarni Tolvanen                   LempKiYU                  11,29             
4)   Felix Rosenberg                  LempKiYU                  11,53             
5)   Niilo Honkanen                   LempKiYU                  12,07             
6)   Noa Löfroos-Hirvonen             LempKiYU                  12,08             


T5 40m
Loppukilpailu, Tuuli: +1,9
1)   Nora Pohtio                      LempKiYU                  9,42              
2)   Maisa Lepola                     LempKiYU                  10,10             
3)   Bea Salonen                      LempKiYU                  10,38             
4)   Anni Yläsuo                      LempKiYU                  10,66             
5)   Ellen Järvinen                   LempKiYU                  10,78             
6)   Elsi Rantanen                    LempKiYU                  11,76             
7)   Nella Peltola                    LempKiYU                  12,67             


P5 Pituus
Loppukilpailu
1)   Viljami Kylmäniemi               Ei lisenssiä              1,73              
     1,73   0,82   1,68   
                          

2)   Aarni Tolvanen                   LempKiYU                  1,62              
     1,58   1,62   1,55   
                          

3)   Oiva Vuorio                      LempKiYU                  1,57              
     1,37   1,57   1,57   
                          

4)   Eevert Huttunen                  LempKiYU                  1,57              
     0,99   1,05   1,57   
                          

5)   Niilo Honkanen                   LempKiYU                  1,53              
     1,14   1,53   1,44   
                          

6)   Konsta Toivola                   LempKiYU                  1,49              
     0,42   1,49   1,31   
                          

7)   Noa Löfroos-Hirvonen             LempKiYU                  1,47              
     1,47   1,44   1,41   
                          

8)   Fabian Järnström                 LempKiYU                  1,46              
     1,46   1,45   1,37   
                          

9)   Felix Rosenberg                  LempKiYU                  1,44              
     0,68   0,62   1,44   
                          

10)  Eemil Lehtinen                   LempKiYU                  1,40              
     1,40   1,22   1,31   
                          



T5 Pituus
Loppukilpailu
1)   Maisa Lepola                     LempKiYU                  1,84              
     1,53   1,79   1,84   
                          

2)   Ellen Järvinen                   LempKiYU                  1,45              
     1,22   0,58   1,45   
                          

3)   Elsi Rantanen                    LempKiYU                  1,37              
     0,40   1,31   1,37   
                          

4)   Anni Yläsuo                      LempKiYU                  1,28              
     0,92   0,40   1,28   
                          

5)   Bea Salonen                      LempKiYU                  1,19              
     0,74   1,15   1,19   
                          

     Nella Peltola                    LempKiYU                  DNS               


P6 40m
Loppukilpailu, Tuuli: +2,5
1)   Niklas Eskola                    LempKiYU                  8,08              
2)   Julius Ruutiainen                LempKiYU                  8,55              
3)   Niilo Hiljanen                   LempKiYU                  9,09              
4)   Samuel Ahti                      LempKiYU                  9,84              
5)   Ahti Rantanen                    LempKiYU                  10,63             
6)   Luka Salminen                    LempKiYU                  10,73             


T6 40m
Loppukilpailu, Tuuli: +1,4
1)   Ella Perälä                      LempKiYU                  8,94              
2)   Helmi Leppänen                   LempKiYU                  9,29              
3)   Saima Vuori                      LempKiYU                  9,32              
4)   Maisa Miinalainen                LempKiYU                  9,70              
5)   Silja Frösén                     LempKiYU                  10,22             
6)   Ninni Eerola                     LempKiYU                  10,32             
7)   Alexa Rosenberg                  LempKiYU                  11,45             
8)   Elmi Kulmala                     LempKiYU                  12,82             


P6 Pituus
Loppukilpailu
1)   Niklas Eskola                    LempKiYU                  2,35              
     2,22   2,34   2,35   
                          

2)   Julius Ruutiainen                LempKiYU                  2,18              
     2,05   2,08   2,18   
                          

3)   Samuel Ahti                      LempKiYU                  2,05              
     2,05   1,90   1,99   
                          

4)   Ahti Rantanen                    LempKiYU                  1,71              
     1,71   1,25   1,48   
                          

5)   Luka Salminen                    LempKiYU                  1,53              
     1,49   1,33   1,53   
                          



T6 Pituus
Loppukilpailu
1)   Helmi Leppänen                   LempKiYU                  2,23              
     2,23   2,16   2,09   
                          

2)   Saima Vuori                      LempKiYU                  2,00              
     1,90   2,00   1,73   
                          

3)   Ella Saarinen                    LempKiYU                  1,88              
     1,88   1,40   1,55   
                          

4)   Ella Perälä                      LempKiYU                  1,87              
     1,74   1,87   1,80   
                          

5)   Silja Frösén                     LempKiYU                  1,72              
     1,67   1,72   1,65   
                          

6)   Ninni Eerola                     LempKiYU                  1,67              
     1,25   1,67   1,58   
                          

7)   Maisa Miinalainen                LempKiYU                  1,57              
     1,57   1,43   1,29   
                          

8)   Elmi Kulmala                     LempKiYU                  1,55              
     1,42   1,55   1,36   
                          

9)   Alexa Rosenberg                  LempKiYU                  1,54              
     1,54   1,34   1,47   
                          



P7 40m
Loppukilpailu, Tuuli: +2,1
1)   Teemu Pentti                     LempKiYU                  8,29              
2)   Matias Toivola                   LempKiYU                  8,36              
3)   Oliver Niemi                     LempKiYU                  8,56              
4)   Lenni Niemi                      LempKiYU                  8,61              
5)   Harri Knuuti                     LempKiYU                  8,66              
6)   Joose Vallikari                  LempKiYU                  10,39             
7)   Joona Vuorenmaa                  LempKiYU                  10,44             
     Aatos Lahti                      LempKiYU                  DNS               


T7 40m
1)   Hertta Leppänen                  LempKiYU                  7,88              
2)   Liina Tytykoski                  VesilVi                   7,91              
3)   Sara Sandhu                      LempKiYU                  8,12              
4)   Nella Niittyaro                  LempKiYU                  8,37              
5)   Alisa Tuurinkoski                LempKiYU                  8,50              
6)   Venla Skogberg                   LempKiYU                  8,67              
7)   Elsa Reinola                     LempKiYU                  8,87              
8)   Lotta Peltola                    LempKiYU                  9,03              
9)   Venla Seppä                      LempKiYU                  9,03              
10)  Vilma Tolvanen                   LempKiYU                  9,03              
11)  Fiona Järnström                  LempKiYU                  9,04              
12)  Elsa Holmberg                    LempKiYU                  9,18              
13)  Carla Fonsen                     LempKiYU                  9,20              
14)  Robin Verhoeff                   LempKiYU                  9,60              

Loppukilpailu erä 1, Tuuli: +0,9
1)   Sara Sandhu                      LempKiYU                  8,12              
2)   Venla Skogberg                   LempKiYU                  8,67              
3)   Elsa Reinola                     LempKiYU                  8,87              
4)   Vilma Tolvanen                   LempKiYU                  9,03              
5)   Fiona Järnström                  LempKiYU                  9,04              
6)   Carla Fonsen                     LempKiYU                  9,20              
7)   Robin Verhoeff                   LempKiYU                  9,60              

Loppukilpailu erä 2, Tuuli: +3,7
1)   Hertta Leppänen                  LempKiYU                  7,88              
2)   Liina Tytykoski                  VesilVi                   7,91              
3)   Nella Niittyaro                  LempKiYU                  8,37              
4)   Alisa Tuurinkoski                LempKiYU                  8,50              
5)   Lotta Peltola                    LempKiYU                  9,03              
6)   Venla Seppä                      LempKiYU                  9,03              
7)   Elsa Holmberg                    LempKiYU                  9,18              


P7 Pituus
Loppukilpailu
1)   Oliver Niemi                     LempKiYU                  2,53              
     2,53   2,43   2,35   
                          

2)   Lenni Niemi                      LempKiYU                  2,47              
     2,47   2,41   2,33   
                          

3)   Teemu Pentti                     LempKiYU                  2,34              
     2,28   2,34   2,28   
                          

4)   Matias Toivola                   LempKiYU                  2,32              
     2,30   2,32   2,22   
                          

5)   Joona Vuorenmaa                  LempKiYU                  1,23              
     1,23   1,19   0,98   
                          

     Aatos Lahti                      LempKiYU                  DNS               


T7 Pituus
Loppukilpailu
1)   Liina Tytykoski                  VesilVi                   2,74              
     2,58   2,55   2,74   
                          

2)   Hertta Leppänen                  LempKiYU                  2,61              
     2,32   2,61   2,47   
                          

3)   Nella Niittyaro                  LempKiYU                  2,59              
     2,32   2,45   2,59   
                          

4)   Fiona Järnström                  LempKiYU                  2,40              
     2,40   2,13   2,12   
                          

5)   Venla Skogberg                   LempKiYU                  2,23              
     2,23   2,04   1,86   
                          

6)   Elsa Reinola                     LempKiYU                  2,22              
     2,09   2,22   1,93   
                          

7)   Elsa Holmberg                    LempKiYU                  2,16              
     1,77   2,16   1,99   
                          

8)   Alisa Tuurinkoski                LempKiYU                  2,11              
     2,03   2,04   2,11   
                          

9)   Lotta Peltola                    LempKiYU                  1,98              
     1,98   1,97   1,92   
                          

10)  Venla Seppä                      LempKiYU                  1,94 NM           
     1,94   1,91   1,87   
                          

11)  Carla Fonsen                     LempKiYU                  1,91              
     1,29   1,91   1,47   
                          

12)  Robin Verhoeff                   LempKiYU                  1,70              
     -      1,70   1,57   
                          



P9 1000m
Loppukilpailu, Tuuli: +0,5
1)   Antti Isotalo                    LempKiYU                  4.13,32           
2)   Teemu Vartiainen                 LempKiYU                  4.39,22           


T9 1000m
Loppukilpailu, Tuuli: +0,7
1)   Aino Siivonen                    NokU                      3.54,17           
2)   Viivi Pakkanen                   ViialVa                   4.25,77           
3)   Aava Tuurinkoski                 LempKiYU                  4.53,03           
4)   Elsa Salomäki                    LempKiYU                  4.53,32           
5)   Minea Eskola                     LempKiYU                  4.54,46           
6)   Selma Eleinen                    LempKiYU                  5.01,28           
7)   Lumi Lahtinen                    LempKiYU                  5.08,60           
8)   Saara Miinalainen                LempKiYU                  5.14,88           
9)   Iida Koivisto                    LempKiYU                  5.17,54           
10)  Tytti Pohjola                    LempKiYU                  9.14,80           
     Elvi Similä                      LempKiYU                  DNF               


P9 Korkeus
Loppukilpailu
1)   Kasper Poukkanen                 PälkLL                    85                
     70     75     80     85     90     
     o      o      o      xo     xxx    

     Teemu Vartiainen                 LempKiYU                  NH                
     70     
     xxx    



T9 Korkeus
Loppukilpailu
1)   Elsa Salomäki                    LempKiYU                  95                
     70     75     80     85     90     95     100    
     xo     o      o      xo     o      xxo    xxx    

2)   Tytti Pohjola                    LempKiYU                  90                
     70     75     80     85     90     95     
     xo     xxo    o      o      o      xxx    

3)   Aava Tuurinkoski                 LempKiYU                  85                
     70     75     80     85     90     
     o      o      o      o      xxx    

4)   Iida Koivisto                    LempKiYU                  85                
     70     75     80     85     90     
     o      o      xo     xo     xxx    

5)   Saara Miinalainen                LempKiYU                  85                
     70     75     80     85     90     
     xxo    o      o      xxo    xxx    

6)   Elvi Similä                      LempKiYU                  80                
     70     75     80     85     
     xo     o      o      xxx    

7)   Selma Eleinen                    LempKiYU                  80                
     70     75     80     85     
     o      o      xo     xxx    

8)   Minea Eskola                     LempKiYU                  80                
     70     75     80     85     
     o      xo     xo     xxx    

9)   Aino Siivonen                    NokU                      75                
     70     75     80     
     o      o      xxx    



P9 Kuula
Loppukilpailu
1)   Kristian Järnström               LempKiYU                  4,16              
     3,88   3,91   4,16   3,87   

2)   Teemu Vartiainen                 LempKiYU                  3,65              
     2,10   3,65   3,22   2,85   

3)   Luukas Tuovinen                  LempKiYU                  3,61              
     3,03   3,17   3,61   3,08   



T9 Kuula
Loppukilpailu
1)   Aava Tuurinkoski                 LempKiYU                  4,89              
     4,89   4,74   4,70   4,85   

2)   Elvi Similä                      LempKiYU                  4,60              
     3,86   x      4,60   3,54   

3)   Iida Koivisto                    LempKiYU                  4,06              
     2,98   4,06   3,44   3,75   

4)   Aino Siivonen                    NokU                      3,98              
     3,36   3,27   3,98   3,64   

5)   Tytti Pohjola                    LempKiYU                  3,50              
     3,02   2,64   3,10   3,50   

6)   Selma Eleinen                    LempKiYU                  2,96              
     2,77   2,96   2,83   2,29   

7)   Saara Miinalainen                LempKiYU                  2,94              
     2,69   2,83   2,94   2,66   

8)   Minea Eskola                     LempKiYU                  2,78              
     2,36   2,50   2,72   2,78   



P11 1000m
Loppukilpailu, Tuuli: +0,9
1)   Anton Lindén                     LoimLei                   3.49,13           
2)   Lukas Lehtinen                   LempKiYU                  4.09,28           
3)   Elias Ikola                      LempKiYU                  4.09,30           
4)   Oskari Koivu                     LempKiYU                  4.10,41           


T11 1000m
Loppukilpailu, Tuuli: +0,9
1)   Anni Siivonen                    LempKiYU                  3.39,06           
2)   Ethel Råtts                      LempKiYU                  4.07,50           
3)   Nanna Niittyaro                  LempKiYU                  4.09,05           
4)   Inkeri Leppänen                  LempKiYU                  4.14,99           
5)   Neea Aro                         LempKiYU                  5.04,30           


P11 Pituus
Loppukilpailu
1)   Anton Lindén                     LoimLei                   3,61              
     3,57   3,61   3,40   3,40   
                                 

2)   Vilppu Eleinen                   LempKiYU                  3,61              
     3,61   x      3,46   -      
                                 

3)   Lukas Lehtinen                   LempKiYU                  3,49              
     3,49   3,40   3,20   x      
                                 

4)   Niklas Järnström                 LempKiYU                  3,46              
     3,39   x      x      3,46   
                                 

5)   Elias Ikola                      LempKiYU                  3,46              
     3,46   3,29   3,23   3,32   
                                 

6)   Oskari Koivu                     LempKiYU                  3,38              
     3,15   3,38   3,23   3,19   
                                 

7)   Olli Riikonen                    LempKiYU                  3,02              
     2,99   2,78   3,02   2,96   
                                 



T11 Pituus
Loppukilpailu
1)   Ethel Råtts                      LempKiYU                  4,05              
     4,02   3,95   4,05   3,90   
                                 

2)   Nanna Niittyaro                  LempKiYU                  3,63              
     3,63   3,59   3,59   3,59   
                                 

3)   Minea Järnström                  LempKiYU                  3,55              
     3,38   3,46   3,51   3,55   
                                 

4)   Kerttu Rantanen                  LempKiYU                  3,50              
     3,40   3,50   3,31   3,15   
                                 

5)   Janette Hylkilä                  LempKiYU                  3,36              
     3,36   3,31   3,20   x      
                                 

6)   Inkeri Leppänen                  LempKiYU                  3,28              
     3,23   x      3,28   3,09   
                                 

7)   Enni Harmaala                    LempKiYU                  3,15              
     3,15   3,12   3,08   2,97   
                                 

8)   Alisa Pirhonen                   LempKiYU                  3,15              
     3,15   3,03   3,04   x      
                                 

9)   Hilla Karppinen                  LempKiYU                  3,01              
     3,01   x      2,91   2,87   
                                 

10)  Minea Luimula                    LempKiYU                  2,75              
     2,75   2,66   2,68   2,71   
                                 

11)  Emma Hautakoski                  LempKiYU                  2,66              
     2,66   2,66   2,62   2,65   
                                 

12)  Aino Penttilä                    LempKiYU                  2,21              
     1,75   2,13   2,08   2,21   
                                 



P11 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Oskari Koivu                     LempKiYU                  24,57             
     17,72  24,57  x      x      

2)   Niklas Järnström                 LempKiYU                  18,92             
     16,57  16,59  x      18,92  

3)   Elias Ikola                      LempKiYU                  17,35             
     17,35  13,03  15,67  16,89  

4)   Anton Lindén                     LoimLei                   16,27             
     12,25  12,66  12,56  16,27  

5)   Lukas Lehtinen                   LempKiYU                  14,14             
     13,98  14,14  x      13,93  

6)   Olli Riikonen                    LempKiYU                  11,83             
     10,90  x      x      11,83  



T11 Kiekko
Loppukilpailu
1)   Minea Järnström                  LempKiYU                  18,30             
     17,54  18,27  18,30  14,84  

2)   Ethel Råtts                      LempKiYU                  15,65             
     14,65  12,88  15,65  13,98  

3)   Nanna Niittyaro                  LempKiYU                  15,14             
     14,69  14,73  14,25  15,14  

4)   Seela Ruponen                    RiihimKi                  12,01             
     x      x      12,01  x      

5)   Enni Harmaala                    LempKiYU                  11,87             
     9,61   9,64   11,87  x      

6)   Kerttu Rantanen                  LempKiYU                  9,61              
     9,49   9,61   x      7,97   



P13 1000m
Loppukilpailu, Tuuli: +1,1
1)   Eero Siivonen                    LempKiYU                  3.13,14           
2)   Joonas Kolehmainen               LempKiYU                  3.17,00           
3)   Akseli Kuusjärvi                 LempKiYU                  3.43,63           
4)   Miska Mänty                      LempKiYU                  3.44,01           
5)   Eemeli Riikonen                  LempKiYU                  3.45,52           
6)   Toivo Eleinen                    LempKiYU                  4.14,46           
     Kevin Niittyviita                LahdA                     DNF               


T13 1000m
Loppukilpailu, Tuuli: +0,6
1)   Neela Ihanmäki                   LaitJy                    3.25,88           
2)   Sara Honkakangas                 LaitJy                    3.32,68           
3)   Minja Kautto                     LempKiYU                  3.41,03           
4)   Helmi Rajamäki                   LempKiYU                  3.59,54           
     Saana Ahti                       LempKiYU                  DNS               


P13 200m aidat
Loppukilpailu, Tuuli: +1,1
1)   Toivo Eleinen                    LempKiYU                  37,20             


T13 200m aidat
Loppukilpailu, Tuuli: +0,7
1)   Sara Honkakangas                 LaitJy                    32,13             
2)   Taika Kuusela                    TammRy                    35,34             
3)   Fanni Paija                      UrjU                      36,06             
4)   Neela Ihanmäki                   LaitJy                    37,24             
5)   Minja Kautto                     LempKiYU                  38,82             
6)   Helmi Rajamäki                   LempKiYU                  39,58             
7)   Senni Rantala                    LempKiYU                  44,11             
8)   Anni Nuora                       LempKiYU                  51,45             


P13 Keihäs
Loppukilpailu
1)   Toivo Eleinen                    LempKiYU                  25,16             
     23,93  23,26  24,45  25,16  

2)   Akseli Kuusjärvi                 LempKiYU                  19,68             
     16,90  18,85  17,83  19,68  

3)   Eemeli Riikonen                  LempKiYU                  18,89             
     x      18,89  18,21  x      

4)   Miska Mänty                      LempKiYU                  15,39             
     15,29  14,29  14,31  15,39  



T13 Keihäs
Loppukilpailu
1)   Sara Honkakangas                 LaitJy                    39,22             
     36,50  35,39  38,59  39,22  

2)   Neela Ihanmäki                   LaitJy                    24,66             
     18,45  21,16  23,88  24,66  

3)   Ella Rajala                      LempKiYU                  23,03             
     20,90  x      22,07  23,03  

4)   Senni Rantala                    LempKiYU                  13,42             
     13,27  13,42  12,80  13,35  

5)   Siiri Puolamäki                  LempKiYU                  10,82             
     x      x      9,14   10,82  

6)   Anni Nuora                       LempKiYU                  9,44              
     7,74   8,88   9,44   5,71   



P15 300m aidat
Loppukilpailu, Tuuli: +1,5
1)   Noel Nikulainen                  LempKiYU                  45,73             


T15 300m aidat
Loppukilpailu, Tuuli: +1,3
1)   Erin Lönnqvist                   LempKiYU                  52,76             


P15 1500m esteet
Loppukilpailu, Tuuli: +1,8
1)   Nikolas Lindén                   LoimLei                   5.41,34           


T15 1500m esteet
Loppukilpailu, Tuuli: +1,8
1)   Lotta Kero                       TuUL                      5.47,41           
2)   Maiju Mäkelä                     EspTa                     5.53,83           


P15 Kuula
Loppukilpailu
1)   Oskari Rosenblad                 LempKiYU                  6,27              
     6,27   5,41   5,41   x      



T15 Kuula
Loppukilpailu
1)   Niia Niemelä                     LempKiYU                  9,95              
     9,58   9,76   9,36   9,95   

2)   Venla Vaittinen                  LempKiYU                  9,17              
     9,13   8,86   9,17   8,63   

3)   Nanna Harkki                     LempKiYU                  9,04              
     8,46   8,18   9,04   8,70   

4)   Erin Lönnqvist                   LempKiYU                  7,95              
     7,95   6,46   6,88   7,63   

5)   Mandi Viljamaa                   LempKiYU                  7,82              
     7,82   7,52   7,45   7,48   

6)   Feza Mbonabingi                  LempKiYU                  6,64              
     5,70   5,66   6,64   6,30   

7)   Olivia Oksjoki                   LempKiYU                  6,49              
     6,49   6,46   5,78   5,37   



M19 Kuula
Loppukilpailu
1)   Tuomas Närhi                     LempKiYU                  10,93             
     10,93  x      x      10,71  x      x